Тука: останні 30 років європейська політика живе подвійними …

  • Читать эту новость на русском

ZIK

Політика подвійних стандартів стала нормою для Європейського Союзу. З одного боку лунає критика Росії, а з іншого – ведуться торги з нею. До того ж за останні роки російське лобі дуже зміцнилося на європейських теренах.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK розповів заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука.

«Я думаю, що від Кремля ми чутимемо ще багато пропозицій розвитку сценарію у Донбасі. Не варто концентрувати увагу на її ідеях», – коментує заступник міністра.

Крім того, Георгій Тука зазначає, що позицію України підтримують у Європі, США та Канаді.

«Наше бачення описане у Мінських домовленостях. Головна проблема у тому, що РФ не дотримується положень угоди. Як наслідок народжується логічне запитання: що потрібно зробити, аби примусити Кремль виконувати правила?», – каже заступник міністра.

Георгій Тука зізнається, що хотів би бачити більш жорстку позицію Європейського Союзу щодо РФ.

«Щонайменше тридцять років, політика подвійних стандартів є нормою. Тому робити круглі очі, мовляв, нас зрадили – несерйозно», – наголошує заступник міністра з питань окупованих територій.

Георгій Тука підкреслив, що неможна не зважати і на проросійські позиції деяких європейців.

«Чесно кажучи, я б дав у морду міністру внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні. Він вважає, що Росія законно анексувала український Крим, а революція в Україні була фальшивою. Ми не можемо заплющувати очі на такий факт», – підкреслює заступник міністра.

До того ж він додає, що російське лобі за останні півтори року «наростило м’язи» у Європі.

«У 2014-2016 роках вони були дуже слабкими. Зараз вони стали сильнішими. І, на жаль, не лише в Італії. А нам просто доводиться жити у таких реаліях», – резюмує Георгій Тука.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>