Турецька студія випустила мотивуюче відео про українську армію

Турки віддячили українських волонтерів, виклавши напередодні в мережу ролик про турецьких ВПС.


ВСУ

<!–       –>

Турецька студія Haci Productions, яка спеціалізується на рекламі і мотивуючих роликах про Збройних силах Туреччини, випустила відео про українську армію, повідомляє ТСН.

Таким чином, турки віддячили українських волонтерів з “Народного проекту”, виклавши на Youtube напередодні відео про турецьких ВПС. За три дні ролик набрав більше 400 тисяч переглядів.

“Висловлюємо особливу подяку нашим українським друзям, що зробили відео про Турецьких військово-повітряних силах”, − йдеться в описі до ролика.

Нагадаємо, 24 листопада Туреччина збила російський бомбардувальник Су-24. Турецькі військові запевняють, що він порушив повітряний простір країни.

Невдовзі турецькі ЗМІ опублікували маршрут Су-24, складений згідно з показами радарів. Як повідомили військові джерела, порушення бомбардувальником повітряного простору Туреччини в небі над районом Яйладаги провінції Хатай доводить аналіз його сліду.

НАТО і Пентагон також підтвердили турецьку версію інциденту з Су-24.

 


За матеріалами:

ТСН


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>