Турчинов офіційно попросив Нацраду з телебачення позбавити …

Турчинов офіційно попросив Нацраду з телебачення позбавити …


07_Турчинов

Секретар РНБО Олександр Турчинов просить регулятора медіа-ринку анулювати ліцензію на мовлення телеканалу “Інтер”. Про це йдеться в оприлюдненому прес-службою Радбезу листі Турчинова на адресу голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка.

За словами секретаря РНБО, цей телеканал “постійно і відверто нехтує національними інтересами України”, свідченням чого стала скандальна новорічна трансляція концерту за участі одіозних зірок російської естради.

Це дійство Турчинов назвав “низькопробними виступами громадян Російської Федерації, які неприховано підтримують терористичну діяльність на Сході України” та “схвалюють протиправну агресивну політику нинішнього керівництва Кремля”.

Автор листа констатував, що така інформаційна політика телеканалу перешкоджає консолідації суспільства навколо захисту суверенітету та цілісності країни, а також “ображає почуття переважної більшості українських громадян”.

З огляду на наведені аргументи та посилаючись на норми законів і Конституції Турчинов просить Артеменка “невідкладно розглянути зазначену ситуацію” та “вжити у межах компетенції вичерпних заходів, зокрема анулювання ліцензії телеканалу “Інтер”.


Лист Турчинова про заборону Інтера


Лист Турчинова про заборону Інтера два

Раніше “Інтер” назвав нормою виступи симпатиків бойовиків у своєму ефірі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>