Турчинов скасував 82 укази Кучми, Ющенка та Януковича і 59 …

Турчинов скасував 82 укази Кучми, Ющенка та Януковича і 59 …

Відповідне рішення оприлюднено на сайті президента України. Скасовані укази датуються періодом, починаючи з 8 липня 2002 року і закінчуючи 12 травня 2011 року.


Кучма, Ющенко, Янукович, Кравчук

<!– –>

Виконуючий обов’язки президента Олександр Турчинов скасував дію 82 указів, прийнятих Леонідом Кучмою, Віктором Ющенком та Віктором Януковичем і 59 введених цими указами рішень Ради національної безпеки і оборони України (РНБО). Про це йдеться в указі президента України №504/2014 від 6 червня 2014 року.

Скасовані укази датуються періодом, починаючи з 8 липня 2002 року і закінчуючи 12 травня 2011 року.

Як наголошується в тексті документа, скасовані укази стосуються переважно рішень РНБО та забезпечення виконання своїх функцій силовими відомствами країни.

Нагадаємо, 7 червня у Верховній Раді відбудеться церемонія інавгурації новообраного президента України Петра Порошенка.

Затверджені Центральною виборчою комісією результатів позачергових виборів президента України 3 червня були оприлюднені в офіційній пресі – газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр”. Електронна версія нових номерів газет з’явилася в ніч на вівторок на сайтах видань. За матеріалами: ZN.UA

Читайте також:

Результати президентських виборів опублікували в офіційній пресі: Порошенко президент

заступник Секретаря РНБО Сюмар подала у відставку


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>