Туск поговорив з Трампом про Україну

Голова Європейської ради підтвердив, що телефонував переможцю на президентських виборах в США.


Туск1

<!–      . –>

 Під час телефонної розмови з Дональдом Трампом президент Європейської ради Дональд Туск наголосив на необхідності підтримати Україну. Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела в ЄС.

Співрозмовник інформаційної агенції розповів, що європейський чиновник у розмові з Трампом наголошував на важливості збереження трансатлантичної співпраці, зокрема у питанні російської агресії проти України.

Туск на своїй сторінці в Twitter підтвердив, що він дійсно розмовляв з наступним президентом США. Однак жодних подробиць розмови не розкрив.

Раніше республіканець Джон Маккейн назвав “неприйнятними” наміри Трампа зблизитися з Росією. Він нагадав, що Путін – це колишній агент КДБ, якому не можна вірити. А остання спроба США перезавантажити відносини Росією закінчилися вторгненням російських військ в Україну і Сирію.

Як йдеться у статті свіжого тижневика “Дзеркало тижня. Україна“, поки незрозуміло, чи усвідомлює президент-республіканець, що втручання Росії в Сирії лише поглибить кризу в цій країні та на Близькому Сході в цілому, виштовхуючи все нові і нові хвилі міграції в Європу, яка вже захлинається і від мігрантів, і від зростання ксенофобії. Практично непомітні його наміри щодо наповнення чимось іншим нинішнього курсу США на Близькому Сході.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>