Тім Бертон візьметься за «Дамбо»

Тім Бертон візьметься за «Дамбо»

Режисер «Бетмена», «Сонної лощини» і «Трупа нареченої» зніме кіно за мотивами класичного діснеївського мультфільму

Walt Disney Company збирається випустити фільм за мотивами свого знаменитого мультфільму «Дамбо». Сценарій римейка написала Ерен Крюгер, яка працювала над «Трансформерами». А режисером виступить великий і жахливий Тім Бертон. Передбачається, що проект об’єднає в собі кіно і анімацію. У ньому гратимуть актори і широко використовуватимуться цифрові ефекти. Дата виходу фільму поки що не встановлена.

Це не перша робота Бертона зі студією Disney. Якщо хочете уявити, що може вийти у нього зі старого доброго мультика про маленького слоненя з величезними вухами, згадайте «Алісу в Країні чудес» з Джоні Деппом, Хеленою Бонем Картер і Енн Хетеуей у ролях, що вийшла у 2010 році.

Студія Disney останнім часом досить багато часу приділяє створенню повнометражних ігрових версій своїх класичних мультфільмів. Крім «Аліси…» вже вийшли «Малефісент» і «Попелюшка». Планується робота над «Дамбо», «Книгою джунглів» та «Красунею і чудовиськом».

dambo1 (1)

Нагадаємо, анімаційний фільм «Дамбо» вийшов у 1941 році. Він розповідає про слоненя, яке стало ізгоєм у рідному цирку через величезні вуха, але навчилося літати. У 1942 році мультфільм отримав «Оскар» у номінації «Кращий саундтрек для музичних картин». А у 1947 – приз Каннського кінофестивалю як кращий анімаційний фільм.

Тім Бертон – майстер сучасного видовищного кіно. Його роботи сповнені чорного гумору, похмурості, містицизму і філософії. Серед найвідоміших – фільми про Бетмена, «Едвард Руки-ножиці», «Марс атакує!», «Сонна лощина», «Чарлі і шоколадна фабрика», «Труп нареченої», «Аліса в Країні чудес».

Фото: rumenews.com

11.03.2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>