Убивство директора Caparol в Україні: У поліції розповіли подробиці

Убивство директора Caparol в Україні: У поліції розповіли подробиці

Поліція розглядає всі можливі версії вбивства директора фірми з виробництва лакофарбової продукції Caparol в Україні, повідомляє 5.ua.

Місцеві жителі розповіли, що в районі, де сталося вбивство, чули звуки, схожі на постріли. “Місцевий житель каже, що почув, як під’їхала машина, потім було кілька ударів, схожих на постріли. Він вийшов, машина поїхала, він побачив тіло й викликав “швидку” і поліцію. Поліцейські розповіли, що виявили три кульові поранення. Кажуть, що це було не з автомата Калашникова. Зараз опрацьовують кілька версій вбивства”, – йдеться у повідомленні.

Убивство прокоментував речник ГУ НП у Київській області Микола Жукович. “Будемо розглядати всі версії: чим він займався, його бізнес-інтереси, його життя, можливо, якісь борги. Версій буде багато”, – наголосив він.

Пізніше ЗМІ дізналися, що правоохоронці завершили слідчо-оперативні дії. Микола Жукович додав, що при поверхневому огляді тіла загиблого було видно три поранення. Скільки їх всього, покаже експертиза. “Стріляли з вогнепальної зброї, ми встановлюємо, що це, але точно не автомат Калашникова”, – зазначив він.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>