Україна витратить на ремонт доріг 14 мільярдів

Кабмін планує відремонтувати майже дві тисячі кілометрів.

Кабінет Міністрів сподівається провести ремонт і будівництво 1,7 тис. км автодоріг в 2016 році, і має намір затвердити їхній перелік 7-13 березня. Про це прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив в ефірі українських телеканалів.

“Ми плануємо відремонтувати 1,7 тис. км”, – сказав прем’єр.

Він зазначив, що загальний обсяг фінансування ремонту та будівництва доріг в 2016 році складе близько 14 млрд гривень.

“Хочу згадати конкретні дороги, які будуть підлягати ремонту, відновленню та будівництву в 2016 році: Дніпропетровськ – Миколаїв, Одеса – Рені, Стрий – Чернівці, траси Київ – Харків – Довжанський, Київ – Одеса, Київ – Чернігів – Нові Яриловичі”, – сказав Яценюк.

Також відновлювальні роботи будуть продовжені на трасах Львів – Радехів – Луцьк, Львів – Самбір – Ужгород, Житомир – Чернівці, Київ – Чоп, Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка.

За словами Яценюка, остаточний перелік автодоріг, які планується відремонтувати, буде розглянуто на засіданні уряду 7-13 березня.

Також він додав, що завдяки експерименту з розділення доходів від митниці в Львівській, Чернівецькій, Волинській та Одеській областях, близько 1 млрд гривень вдалося направити на ремонт доріг.

Як раніше повідомлялося, в Україні зношені близько 80% автодоріг і 90% портової та залізничної інфраструктури.

ЄС профінансує створення геоінформаційної системи доріг України

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>