Україна відмовилася від «Євробачення-2015»

Україна відмовилася від «Євробачення-2015»

Україна відмовилася від участі в пісенному конкурсі «Євробачення-2015», який пройде у Відні. Про це повідомляє національна телекомпанія України (НТКУ). Проте вже в 2016 році країна планує відновити свою участь в конкурсі.

«Ми розуміємо, що” Євробачення “- іміджевий проект, престиж. Але ми не маємо права робити щось погано. А на “добре” у нас банально немає грошей. Якщо у когось є бажання нам допомогти – ми будемо тільки раді, але самостійно такий проект, боюся, ми не витягнемо. Тому було прийнято таке рішення », – наводяться в повідомленні слова генерального директора НТКУ Зураба Аласанії.

Таке рішення прийнято через складну ситуацію в країні, необхідності заощаджувати, а також переходу НТКУ на суспільне мовлення.

Самі артисти, як випливає з повідомлення, також вважають, що проводити національний відбір на «Євробачення» на Україну зараз недоречно.

НТКУ щороку проводила відбори, фінал і трансляції цього конкурсу на Україну. У 2004 році на «Євробаченні» в Туреччині перемогла українська співачка Руслана. Завдяки цій перемозі в 2005 році популярний пісенний конкурс проходив у Києві.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>