Україна готова безстроково підтримувати режим повного припинення вогню – СЦКК

Україна готова і в подальшому безстроково підтримувати режим повного та всеосяжного припинення вогню на Донбасі.

Про це повідомив керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації  генерал-майор Борис Кременецький.

За його словами, ситуація на лінії розмежування залишається напруженою, але контрольованою.

“Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що Україна послідовно виконує взяті зобов’язання щодо підтримання режиму припинення вогню по всій лінії розмежування сторін та готова і в подальшому безстроково підтримувати режим повного та всеосяжного припинення вогню на Донбасі”, – заявив Кременецький.

Він зазначив, що тристороння контактна група під час відео конференції у вівторок закликала сторони виконувати взяті зобов’язання щодо повного та всеосяжного припинення вогню.

“Українська сторона СЦКК продовжує взаємодію із Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ щодо моніторингу ситуації та виконання Мінських домовленостей”, – сказано у повідомленні, опублікованому на Facebook прес-центру АТО.

Українська правда

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>