Україна зруйнувала останні надії на відродження СРСР …

Україна зруйнувала останні надії на відродження СРСР …

Президент України окреслив сфери для більш поглибленого співробітництва між Україною та Канадою. 


порошенко канада

<!–     –>

Президент України Петро Порошенко у рамках свого робочого візиту до Канади заявив про величезний потенціал співпраці між країнами і відзначив, що Україна більше ніколи не повернеться в СРСР. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Повідомляється, що Порошенко дав інтерв’ю одному з канадських телеканалів, де він подякував Канаду за серйозну підтримку, яку вона надає Україні у важкі для неї часи. 

Він також повідомив, що під час візиту має намір обговорити питання військово-технічного співробітництва між країнами для зміцнення української армії. При цьому президент підкреслив, що мова не йде про постачання летальної зброї, а про нелетальну зброю і технології.

Президент також запропонував Канаді приєднатися до зусиль США і Європейського Союзу в фінансовій підтримці України.

Петро Порошенко окремо відзначив перспективи партнерства в енергетичній сфері, враховуючи, що Канада має третій потенціал у світі за розвіданими запасами нафти і газу. 

“Нам потрібна стратегічна програма партнерства в енергетичній сфері”, – підкреслив глава держави. Зокрема, він відзначив перспективи партнерства в будівництві LNG-терміналів, розвитку твору сланцевого газу, а також в ядерній енергетиці.

Відповідаючи на питання про нову “холодну війну”, Петро Порошенко зазначив, що ратифікацією угоди про асоціацію з ЄС “Україна пройшла Рубікон і зруйнувала будь-які сподівання на відродження Радянського Союзу”.

“Ми – європейська нація”, – додав глава держави.

Відзначимо, президент України Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у Канаді. Раніше повідомлялося, що Порошенко подякував прем’єра Канади за 200-мільйонний кредит.

Також відомо, що Канада ввела нові санкції проти РФ. За матеріалами: ZN.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>