Україна має намір відродити підводний флот

До 2020 року планується спустити на воду до чотирьох підводних човнів, повідомив командувач ВМС.

До 2020 року Україна має намір відродити підводні сили у складі двох-чотирьох підводних човнів. Про це заявив командувач ВМС, віце-адмірал Сергій Гайдук в інтерв’ю Defense Express.

“Нашими планами передбачається до 2020 року відродити підводні сили у складі двох-чотирьох підводних човнів. Підводні сили повинні стати елітою флоту і важливим бойовим, морально-психологічним і стримуючим фактором у регіоні”, – оголосив Гайдук.

Турчинов спустив на воду новий військовий катер

За його словами, наразі розглядаються різні варіанти оснащення майбутніх українських підводних сил з урахуванням особливостей можливого району їхнього бойового застосування.

Гайдук також повідомив, що з урахуванням особливостей гідрології та глибини Чорного моря “це можуть бути надмалі, малі або навіть середні підводні човни, у тому числі на правах оренди”.

Віце-адмірал зазначив, що для підводних сил буде створена нова інфраструктура.

Уквітні 2015 року Президент Петро Порошенко пообіцяв, що Україна відновить боєздатність своїх Військово-морських сил. При цьому український флот мають привести у відповідність зі стандартами країн НАТО.

Раніше командувач Військово-морських сил України Сергій Гайдук заявив, що до 2020 року чисельність ВМС має збільшитися на 30 одиниць.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>