Україна стрімко розпочала переможний шлях на Паралімпіаді у Пхьончхані

Вже в перший день змагань українські паралімпійці завоювали одразу п’ять медалей. В актив збірної вже записано золото, срібло та три бронзи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У біатлонному спринті серед атлетів із вадами зору до золота прибіг Віталій Лук’яненко, а бронзу в цій дисципліні здобув Анатолій Ковалевський. Срібну медаль Україні принесла Оксана Шишкова у гонці на 6 кіломЕтрів серед спортсменок із вадами зору. У гонці серед атлетів стоячи – теж медаль, бронзова, у Людмили Ляшенко. Серед чоловіків у гонці на 7,5 кілометрів стоячи третє місце здобув Ігор Рептюха.

На такий перший здобуток українським паралімпійцям знадобилося менше 5 годин. Після єдиного золота, яке здобув Олександр Абраменко на Олімпіаді, в Пхьончхані вдруге пролунав український Гімн, і є всі підстави сподіватися, що це було не востаннє.


ВідеоУ перший день змагань українські паралімпійці здобули п’ять медалей

У біатлонному спринті, серед атлетів із вадами зору золото привіз Віталій Лук’яненко. Бронзу в цій дисципліні здобув Анатолій Ковалевський. Срібну медаль Україні принесла Оксана Шишкова – у гонці на 6 кілометрів серед спортсменок із вадами зору. У гонці серед атлетів стоячи – теж медаль – бронза – у Людмили Ляшенко. Серед чоловіків у гонці на 7,5 кілометра стоячи – теж третє місце, в Ігоря Рептюха.

У перший день змагань українські паралімпійці здобули п'ять медалей

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>