Українка Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру з тенісу

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру WTA Premier із призовим фондом $2,567 млн доларів у Цинциннаті (США).

Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

“У матчі третього раунду українська тенісистка за 1 годину 51 хвилину обіграла 15-ту “ракетку” змагань іспанку Карлу Суарес-Наварро – 4:6, 6:4, 6:4. На рахунку Світоліної 2 ейси і 2 подвійні помилки. Еліна реалізувала 5 брейк-пойнтів із 8-ми, натомість її суперниця – тільки 4 із 10-ти “, – зазначено в повідомленні.

Це сьома перемога харків’янки над тенісисткою, яка входить у топ-20 світового рейтингу.

Крім того, Світоліна вперше зіграє в 1/4 фіналу настільки великого турніру.