Українка стала шестиразовою чемпіонкою світу з фігурного катання

Про це повідомляє офіційний сайт чемпіонату світу з фігурного катання.

На змаганнях у Мілані Альона Савченко у парі із Бруно Массо здобула впевнену перемогу, отримавши від суддів рекордні оцінки у довільній програмі та за сумою. За довільну програму представники Німеччини отримали 162,86 бала, а за підсумками двох виступів набрали 245,84, чого раніше не вдавалося жодній парі у світі.

Срібні медалісти – росіяни Євгенія Тарасова та Володимир Морозов відстали від переможців більш, ніж на 20 балів – вони отримали 225,53. Бронза у французів Ванесси Джеймс та Моргана Сіпре, у яких 218,36 бала.

  • 34-річна Альона Савченко вшосте стала чемпіонкою світу. У 2008, 2009, 2011, 2012 та 2014 роках вона вигравала золото з іншим партнером – Робіном Шолкови.
  • У лютому на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані Савченко та Массо також здобули золоті нагороди.
  • Савченко народилася у місті Обухів, Київської області та до 2003 року виступала за Україну. Її партнерами були Дмитро Боєнко та Станіслав Морозов.

Читайте також: Свої серед чужих. Чому українські фігуристи здобувають медалі для Росії

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>