Українки Земляк і Левченко – призери Діамантової ліги в Римі

Юлія Левченко вперше в кар’єрі взяла нагороду на Діамантовій лізі.

У Римі 8 червня відбувся четвертий етап престижних легкоатлетичних змагань Діамантова ліга, на яких українські спортсменки завоювали дві медалі.

Уже вдруге в нинішньому сезоні на етапах Діамантової ліги на подіум піднялася Ольга Земляк в бігу на 400 метрів – в Шанхаї вона також була третьою. У Римі Земляк показала третій час – 51.08, поступившись Наташі Гастінгс зі США (50.52) і Новлін Вільямс з Ямайки (51.04).

Легкоатлети Києва виграли командний чемпіонат України

Але справжньою сенсацією став виступ юної Юлії Левченко, яка побила власний рекорд сезону, подолавши планку на висоті 1 м 94 см (особистий рекорд Юлі всього на один сантиметр вище). Це дало їй змогу вперше в кар’єрі виграти нагороду на Діамантовій лізі, ставши третьою.

Перемогла тут росіянка, яка виступає під нейтральним прапором, Марія Ласіцкене (Кучина) з результатом 2 м 00 см. Друге місце у полячки Камілли Лічвінко – 1 м 96 см.

Також у Римі виступили ще дві українки – Марина Кіліпко посіла сьоме місце в стрибках з жердиною з результатом – 4 м 40 см. Ольга Саладуха була дев’ятою в потрійному стрибку. Її найкраща спроба – 13 м 75 см. Відзначимо, що всі чотири дівчини своїми результатами в Римі відібралися на командний чемпіонат Європи з легкої атлетики.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>