Українська економіка впаде на 7%, — експерт10.12.14 20:39

Українська економіка впаде на 7%, — експерт10.12.14 20:39

За його словами, Україна знаходиться в доволі складній ситуації, потрібно виплатити дуже багато кредитів та боргів. Але він прогнозує, що наступного року для України може надійти близько 1 млрд доларів прямих іноземних інвестицій. Відповідно, загальна потреба в іноземній валюті на наступний рік мінімум складає 25 млрд доларів.

І, якщо цих грошей не вистачить, то ситуація стане ще драматичнішою. Рада директорів МВФ, не дивлячись на абсолютно чудове відношення до України, може не затвердити програму, – сказав Устенко.  

Українська економіка, як він повідомив, у цьому році впаде на 7 %, рівень інфляції буде порядком 25 %. Дефіцит державних фінансів колосальний, він перевищить відмітку 12 % ВВП за результатами цього року.

Країна живе в системі трьох великих дірок. Перша велика діра – це дефіцит держбюджету, друга – НАК “Нафтогаз”, а третя – пенсійний фонд. Ось чому доведеться йти на вкрай непопулярні заходи, – вважає виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера.

В України є два шляхи. Або жорстке урізання всіх затрат, якого уникнути буде неможливо, або Нацбанк підштовхне до монетизації держбюджету. 

Далі – дивіться у відеосюжеті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>