Українська легкоатлетка Левченко визнана зіркою, яка сходить в Європі – РБК

Українська легкоатлетка Юлія Левченко перемогла в номінації “Зірка, яка сходить” в Європі. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Голосування за підсумками року проводила Європейська легка атлетика (ЕА). У голосуванні українка випередила німкеню Констанці Клостергальфен і туркеню Ясемін Кан.

Нагороду Левченко отримала 14 жовтня на церемонії нагородження ЕА GoldenTracks в Вільнюсі.

На цій же церемонії визначилися переможці та в інших номінаціях. У чоловіків в аналогічній номінації переможцем став чемпіон світу на 400-метрівці з бар’єрами норвежець Карстен Вархольм. Кращим легкоатлетом року в Європі став німець Йоханнес Феттер (метання списа), а кращою легкоатлеткою – гречанка Катерина Стефанида (стрибки з жердиною).

Зазначимо, Левченко в 2017 році завоювала срібло чемпіонату світу в Лондоні, а також стала чемпіонкою Європи серед спортсменів U-23.

Нагадаємо, стрибунка у висоту Юлія Левченко стала кращою спортсменкою України в серпні. Для неї це перше високе визнання Національного олімпійського комітету.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>