Українська Прем'єр-ліга отримає 43 мільйони за співпрацю з …

Між клубами кошти будуть розподілені в індивідуальному порядку.


Премьер-лига

<!–    18 –>

Прем’єр-ліга отримає 43 мільйони гривень за два роки співпраці з новим титульним спонсором елітного українського дивізіону – компанією “Парі-Матч”.

Як саме ця сума буде ділитися між клубами – поки незрозуміло. “Це питання буде обговорюватися в індивідуальному порядку з усіма клубами, тому дуже сподіваємося, що всі залишаться задоволені, беручи до уваги ту ситуацію, яка є, – цитує генерального директора Прем’єр-ліги Петра Іванова MatchDay, – Клуби проінформовані щодо нашого договору. Завдяки цьому контракту ми розуміємо, що ті дивіденди, які отримають клуби, на сьогоднішній день цікаві у всіх аспектах: як іміджевих, так і фінансових”.

Додамо, що, починаючи з нового сезону, усім клубам УПЛ потрібно буде наносити на форму рекламу титульного спонсора – така регламентна норма.

Нагадаємо, що 17 червня Прем’єр-ліга затвердила формат чемпіонату, який тепер буде називатися “Ліга Парі-Матч”. В новому сезоні, як і в попередньому, 14 команд зіграють у два кола. Стартує чемпіонат 18 липня. У першому турі “Динамо” на виїзді зіграє з донецьким “Металургом”, “Шахтар” вдома прийматиме “Олександрію”, а “Дніпро” поїде в Ужгород до “Говерли”.

Тим часом два матчі футбольних чемпіонатів України потрапили під підозру в договірній грі. Про це повідомив член Виконкому ФФУ Артем Франков. Йдеться про один матчі УПЛ і один матч Першої ліги. Обставини цих ігор будуть розглянуті комітетом з етики та чесної гри ФФУ, після чого матеріали передадуть до КДК ФФУ.


За матеріалами:

MatchDay


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>