Український боксер Сіллах переміг росіянина Князєва

Бій завершився в дев’ятому раунді.


Исмаил Силлах, бокс

<!–     –>

Український важкоатлет Ісмаїл Сіллах (25-3, 19 КО) в рейтинговому бою, який відбувся у китайському місті Сучжоу, здолав росіянина Андрія Князева (14-5, 8 КО).

У дев’ятому раунді уродженець Запоріжжя після випадкового зіткнення головами отримав серйозне розсічення правого надбровья, через що зустріч була зупинена, а переможця визначили суддівські підрахунки на момент припинення бою.

Одноголосним технічним рішенням суддів перемогу здобув Ісмаїл Сіллах – 88-83, 87-84 і 86-85.

Зазначимо, що у червні поточного року український важкоатлет зустрічався з Максимом Власовим в Москві і програв технічним нокаутом, а вже в листопаді в поєдинку, який пройшов в Арканзасі, США, Сіллах у другому раунді нокаутував американця Бреда Остіна (11-22, 8 КО).

Нагадаємо, що в листопаді 2013 року Сіллах боровся за чемпіонський пояс за версією WBO, але був нокаутований у другому раунді росіянином Сергієм Ковальовим.


За матеріалами:

sportarena.com


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>