Український важкоатлет Пелешенко тимчасово відсторонений через допінг – РБК

У його пробі було виявлено заборонену речовину

Український штангіст Олександр Пелешенко тимчасово відсторонений від змагань за підозрою в порушенні антидопінгових правил. Про це повідомляється на сайті Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF).

У заяві організації повідомляється, що в пробі спортсмена виявили заборонений хлорталидон. Пелешенко відсторонили на термін, поки буде проводитися розслідування, в разі, якщо з’ясується, що українець не порушував антидопінгові правила, федерація повідомить про це додатково.

У 2013 році Пелешенко вже попадався на допінгу. Він був дискваліфікований на два роки після того, як в його крові був виявлений станозол.

24-річний спортсмен здобував перемоги у ваговій категорії до 85 кг на чемпіонатах Європи в 2016 та 2017 років роках. На Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро у 2016 році він посів четверте місце.

Нагадаємо, у вересні минулого року Міжнародна федерація важкої атлетики відсторонила Федерацію важкої атлетики України і федерації ще восьми країн на один рік за допінгові порушення. Таким чином, збірна України не змогла взяти участь в чемпіонаті світу з важкої атлетики 2017 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>