Український літак-гігант "Мрія" перевіз рекордний вантаж

Новий рекорд, встановлений при доставці вантажу з Бразилії в Чилі.


Мрия_6

<!–  ""   –>

Український літак Ан-225 “Мрія” встановив новий рекорд при перевезенні вантажу вагою 182 тонни, доставивши з Сан-Паулу (Бразилія) в Сантьяго (Чилі) електротурбіну вагою 155 тонн, яка перебувала в спеціальній 27-тонній конструкції. Це другий за вагою рекордний моновантаж з коли-небудь перевезених українським літаком-гігантом і перший рекордний вантаж для Південної Америки, повідомляє ЦТС з посиланням на чилійське видання La Tercera.

Також повідомляється, що це був перший візит Ан-225 в Чилі.

Що стосується рекордного моногруза для всього світу, то його “Мрія” доставила в 2009 Тоді генератор вагою 174 тонни, “одягнений” в спеціальну конструкцію вагою 13,6 тонн, був перевезений з Франкфурта в Єреван. При цьому вага максимального вантажу, який “Мрія” перевезла в 2004 році, дорівнює 247 тоннам, але це був не моновантаж, а кілька одиниць будівельної техніки.

Раніше повідомлялося, що Ан-225 “Мрія” загорівся при заході на посадку в аеропорт Лейпциг/Галле.

Ан-225, розроблений київським КБ імені Антонова, на сьогоднішній день є найбільшим, найважчим та найпотужнішим транспортним літаком у світі. Його максимальна злітна маса становить 640 тонн. У листопаді 2004 року Міжнародна авіаційна федерація внесла Ан-225 в Книгу рекордів Гіннесса за його 240 рекордів.

У травні повідомлялося, що ДП “Антонов” розглядає можливість запуску серійного виробництва літака Ан-225 “Мрія”. Вартість створення другого примірника і запуск серійного виробництва машини оцінюється в 3 – 4 млрд доларів.


груз мрия

<!– –>


За матеріалами:

Центр транспортных стратегий


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>