Український футболіст, який грає в Росії, демонстративно відвернувся від російського прапора перед матчем …

Український захисник Віталій Федорів з футбольного клубу «Нижній Новгород», що виступає в другому російському дивізіоні, демонстративно відвернувся від прапора Росії під час церемонії виконання державного гімну країни-агресора напередодні матчу 7-го туру першості проти ФК «Сочі» на стадіоні «Фішт».

Це сталось у суботу, 18 серпня 2018 року. Футболіст після початку російського гімну залишився стояти обличчям до трибун, тоді як інші гравці і суддівська бригада повернулись до прапора, інформують спортивні ресурси РФ, передає Еспресо.tv.

В спортклубі не виключають санкцій стосовно Федоріва.

У прес-релізі команди вчинок українського гравця з посиланням на його власні слова пояснюється релігійними, а не політичними міркуваннями:

«Я людина віруюча. Коли виходжу на поле, перед матчем завжди вимовляю слова молитви, так було і вчора. Моє глибоке переконання, що спорт поза політикою. З повагою ставлюся до прапора і гімну Росії. Прошу в моїх діях не шукати політичного підґрунтя».

Спортсмен є вірним УГКЦ.

Федорів, уродженець Львівської області України, почав футбольну кар’єру в клубі «Динамо Київ», з 2008 по 2011 роки виступав за клуб «Амкар» з Пермі, після чого призупинив кар’єру. У лютому 2018 року його підписав контракт з клубом Нижнього Новгороду (Росія).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>