Український хокей залишився без єврокубків

Український хокей залишився без єврокубків

Нестабільна ситуація в країні змусила чемпіона України київський “Компаньйон” відмовитися від участі у Континентальному Кубку. Таким чином, вперше за сім сезонів український клуб не буде представлений в розіграші європейського клубного турніру.


Компаньон, хоккей

<!–  ""     –>

Українська хокей залишився без представництва в єврокубках – київський “Компаньйон”, який виграв чемпіонське звання в минулому сезоні і отримав право виступати в Континентальному Кубку, відмовився від участі в турнірі.

Основна причина – фінансові складності і неспроможність зібрати боєздатний склад, щоб гідно представити Україну на міжнародній арені.

“Ми тягнули, скільки могли. З одного боку спонсора знайти не так вже просто, але з іншого – необхідна нам сума не така вже велика. Якщо порівнювати з вмістом хокейної команди протягом сезону. Не вийшло, але, напевно, не до цього зараз всім”, – кажуть у клубі.

За словами менеджера команди Станіслава Верникова, ті хокеїсти, які залишилися в Києві і не роз’їхалися в пошуках роботи в Росію і європейські клуби, навряд чи змогли б скласти серйозну конкуренцію в турнірі, де “Компаньйону” довелося б змагатися з представниками сильної Білорусі та Франції.

“Прикро звичайно. Ми довго працювали над досягненням цієї мети, добилися права грати там, але…Це не найстрашніше, що зараз відбувається у нас в країні. Може бути, що не робиться, то на краще. Якби була хороша команда, потрібно було б їхати і грати. Ну, а те, що ми б зібрали зараз, при всій повазі до хлопців, це було б трошки не те”, – зізнався менеджер в інтерв’ю каналу XSport.

Додамо, що спочатку передбачалося, що “Компаньйон” стартує з півфінального раунду, і в разі потрапляння в двійку найкращих з чотирьох учасників, пробився б у вирішальну стадію.

востаннє українська ліга не була представлена в турнірі в сезоні-2007/08. В подальших роках в Континентальному Кубку грали київський “Сокіл” та донецький “Донбас”. Нагадаємо, що в розіграші-2012/13 “Донбас” став першою українською командою, яка здобула перемогу в турнірі.

Таким чином, у популярних ігрових видах спорту лише футбольні та гандбольні команди будуть представлені в єврокубках. Баскетбол і хокей залишився без євросезону.

Раніше повідомлялося, що Федерація хокею України не може почати чемпіонат України через брак команд.

За матеріалами: DT.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>