Український чемпіон світу з боксу В.Ломаченко виявився легшим …

Український чемпіон світу з боксу В.Ломаченко виявився легшим …

Український чемпіон світу з боксу Василь Ломаченко напередодні захисту свого титулу на зважуванні виявився легшим за свого суперника з Пуерто-Ріко Гамальєра Родрігеса, повідомляє УНН з посиланням на сайт українського боксера.

В андеркарті головного бою вечора Мейвезер – Пак’яо, на арені в Лас-Вегасі (США), завершилася процедура офіційного передматчевого зважування чемпіона WBO в напівлегкій вазі Василя Ломаченка (3-1, 1 КО). Український боєць проведе захист свого титулу в бою проти Гамальєра Родрігеса (25-2-3, 17 KO).

Г.Родрігес перевісив нашого співвітчизника на 200 грамів, вага Г.Родрігеса 57,1 кг, а В.Ломаченка – 56,9 кг.

Зазначимо, що крім боїв за участі Мейвезер – Пак’яо і Ломаченко – Родрігес також відбудеться 10-раудовий поєдинок в рамках напівлегкої ваги, в якому зустрінуться володар титулу WBC у ваговій категорії до 55,3 кг Лео Санта Крус (29-0-1, 17 КО) і претендент Хосе Каетано (17-3, 8 КО).

УНН

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>