Українського фаната в Білорусі оштрафували за напис на …

Українського фаната в Білорусі оштрафували за напис на …

Після вчорашнього матчу Білорусь – Україна правоохоронні органи затримали 41 фаната, з них 14 громадян України. Всього було засуджено 24 фаната (12 – українських, 12 – білоруських).

За підсумками засідання, всі білоруські вболівальники були оштрафовані на суму 730 гривень (600 тисяч білоруських рублів), а вісім українських уболівальників були засуджені на 5–10 діб арешту, інформує ua.tribuna.com.

Троє з 14-ти громадян України були звільнені після втручання Президента України Петра Порошенка, який виступив з вимогою до МЗС України забезпечити консульське представництво для негайного звільнення і повернення додому всіх затриманих у Білорусі українців, повідомляє прес-секретар Президента України Святослав Цеголко.

Один з українських уболівальників був засуджений на 10 діб за носіння одягу із зображенням кельтського хреста, який вважається неонацистської символікою.

Ще один із українських фанатів був оштрафований судом на 1,5 мільйон білоруських рублів (~1500 грн) за напис на футболці «Слава Україні», ще двоє були оштрафовані на 1 мільйон рублів (~1000 грн).

Інші українські фанати, яких не встигли засудити до заяви Порошенка, були випущені без суду.

Нагадаємо раніше повідомлялося, що після матчу були затримані близько 100 осіб.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>