Українські отамани здобули непросту перемогу в Алжирі

Українські отамани здобули непросту перемогу в Алжирі

Вирішальну перемогу українській команді приніс капітан Денис Пояцика.

Українські отамани здобули важку перемогу над аутсайдером групи Алжирськими яструбами пустелі в рамках п’ятого туру групового етапу п’ятого сезону Всесвітньої серії боксу.

Читай також: Українські отамани зазнали своєї першої поразки в сезоні

Початок складався для нашої команди добре. Уже в першому бою у ваговій категорії до 49 кг узбецький легіонер Хасанбой Дусматов здобув впевнену перемогу над Белкасем Хеннуссі. Боксер української команди повністю домінував на рингу, в результаті всі три судді віддали перемогу нашому боксеру.

У наступному бою за свою невдачу в Китаї реабілітувався Микола Буценко, який виступає у ваговій категорії до 56 кг. Фахем Хамаччі записав собі в актив лише другий раунд, в інших беззастережно поступився, як результат – впевнена перемога Буценка одноголосним рішенням суддів.

Дострокову перемогу міг здобути молодий дебютант команди у ваговій категорії до 64 кг, призер молодіжного чемпіонату світу, учасник Юнацької Олімпіади 2014 Віктор Петров, але незважаючи на всі його старання, українцеві не вистачило досвіду подібних змагань у поєдинку проти Мохамеда Будіафа, який і виграв нехай і роздільним рішенням суддів.

Не можна сказати, що не намагався чемпіон України в категорії до 75 кг Тарас Головащенко, але водночас він не показав, за рахунок чого він виявився б кращим від Ільяса Аббадо. Глядачі побачили красивий атакуючий бокс, в якому невелику перевагу мав алжирський боксер, завдяки чому його команда зуміла зрівняти рахунок.

Дивись також: Українські отамани на тренуваннях вчать гопак

Вирішальним у цей вечір був бій капітана нашої команди Дениса Пояцики і алжирця Бузіана Хуна. Денис не надав алжирцю жодного шансу, впевнено залишивши за собою всі п’ять раундів і приніс непросту підсумкову перемогу з рахунком 3:2 Українським отаманам, які продовжують зберігати другу позицію в групі.

Попереду у нашої команди головні випробування першого кола групового турніру – в наступну суботу виїзд до Росії, а через тиждень наша команда в Києві прийме лідера групи команду Куби.

Вагова категорія до 49 кг: Белкасем Хеннуссі – Хасанбой Дусматов – 0:3 (44:50, 45:50, 43:50)

Вагова категорія до 56 кг: Фахем Каммачі – Микола Буценко – 0:3 (46:49, 46:49, 46:49)

Вагова категорія до 64 кг: Мохамед Будіаф – Віктор Петров – 2:1 (49:46, 50:45, 47:48)

Вагова категорія до 75 кг: Ільяс Аббадо – Тарас Головащенко – 3:0 (48:47, 49:46, 49:46)

Вагова категорія до 91 кг: Бузіан Хуна – Денис Пояцика – 0:3 (45:50, 44:50, 45:50)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>