Українські політики розлетілися відзначати Новий рікСюжет

Новий рік українські політики люблять зустрічати закордоном: Саакашвілі відправив сім’ю і пса в Амстердам, а Аваков полетів до Іта

Як тільки Верховна Рада України пішла на канікули, українські політики почали роз’їжджатися світом.

Глава МВС України Арсен Аваков один з перших поділився знімком з місця відпочинку. Політик вирушив до Італії, імовірно в місто Алатрі.

Свій пост з фотографією італійського пейзажу Аваков підписав “Просто дивитися в синяву…” Один з дописувачів політика відреагував на фото “Як в Яремче.”

Нардеп Євген Рибчинський, відлітаючи на Новорічні свята в Нью-Йорк, зустрів в аеропорту Михайла Саакашвілі з сім’єю. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

Міхо відправив дружину, сина і пса в Амстердам. Рибчинський навіть пропустив дружину Саакашвілі в черзі.

Сам же екс-президент Грузії змушений залишитися в Україні. Він має намір зустріти новорічну ніч в наметовому містечку своїх прихильників під Верховною Радою.
 
За словами Євгена Рибчинського, в аеропорту він також зустрів Арсенія Яценюка. Той нібито зібрався до Франції на чорні гори на лижі.

До речі, раніше Яценюка затримали в аеропорту Женеви. Політик нібито вирушив до Швейцарії у сімейних справах.

Нардеп БПП Сергій Лещенко відправиться на Новий рік разом з дружиною в Лондон і Рим. Анастасія Топольська, вона ж DJ Nastia, буде виступати в Англії й Італії на новорічні свята, повідомляє Страна.юа.

Український олігарх і політик Вадим Новинський вирушить на Новий рік в Європу кататися на лижах. В горах планує зустріти новорічну ніч і Володимир Парасюк, але в українському Буковелі.

А нардеп-мажоритарник Євген Балицький перший день 2018 року зустріне вже в Таїланді.

Нагадаємо, синоптики обіцяють в Україні на Новий рік до 8-12 тепла.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>