Українські спортсмени вибороли 125 ліцензій на участь в Олімпіаді-2016

Урядовці вірять, що наші атлети встигнуть завоювати більше ліцензій до старту змагань у серпні цього року. Україна буде представлена у 25-ти видах спорту. Для збірників пошиють нову форму – її покажуть перед змаганнями.

На підготовку олімпійців до головних змагань 4-річчя держава витратила чверть мільярда гривень. Більша частина цих коштів піде на винагороди майбутнім медалістам.

125 тисяч доларів виплачується за золото, 85 тисяч – за срібло і 55 тисяч доларів – за бронзу. Нами сформована елітна група спортсменів – це 125 спортсменів. Ми придбали сучасне спортивне обладнання. Не для всіх, правда, у федерацій, а для частини. Будемо виправляти цю ситуацію,
— розповів міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

За словами голова національного комітету спорту інвалідів Валерія Сушкевича, національна параолімпійська збірна вперше буде рекордною за складом.

До слова, президент Міжнародного олімпійського комітету не виключає, що Росії можуть повністю заборонити брати участь в літніх Олімпійських іграх, що відбудуться  у серпні  в Ріо-де-Жанейро.

Джерело: УкрМедіа

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>