Українські хокеїсти зізналися у здачі матчу ЧС-2017, Міжнародна федерація розслідує скандал

Скандал розгорівся у хокейній збірній України. Двоє гравців команди Едуард Захарченко та Володимир Варивода зізналися в здачі гри проти Південної Кореї на чемпіонаті світу-2017 у дивізіоні I-A, який відбувся весною в Києві.

Гра тоді завершилася перемогою корейців у серії буллітів з рахунком 2:1.

У пресі з’явилися розписки гравців, в яких вони пообіцяли, що повернуть по 30 тисяч доларів, якщо не виконають умови щодо фіксованого результату.

Хокей скандал, записка вариводи

www.obozrevatel.com

Хокей скандал, записка едуарда захарченка

www.obozrevatel.com

За інформацією “Обозревателя”, одним з організаторів схеми є колишній головний тренер харківського “Витязя” Олексій Лазаренко.

Сам він написав у Facebook, що до закінчення розслідування Федерацією хокею України (ФХУ) коментарі не даватиме. Своє рішення ФХУ має винести на засіданні 21-го серпня.

Тим часом Міжнародна федерація хокею (IIHF) також проведе розслідування.

За словами президента IIHF Рене Фазеля, 21-го серпня буде створена комісія щодо розслідування скандалу.

“Ми обов’язково проведемо розслідування, відкриємо справу, хоча результат матч каже нам про зворотне. Звичайно, це дуже серйозні твердження, якщо те, що там описано, дійсно мало місце бути, ми зіткнемося з великою проблемою, треба поставитися до цієї ситуації з усією увагою і серйозністю”, – сказав Фазель.

Нагадаємо, матч зі збірною Південної Кореї став останнім для України на турнірі. Наша команда вилетіла у нижчий Дивізіон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>