Українців зобов’яжуть пройти двомісячний курс молодого бійця

Українців зобов’яжуть пройти двомісячний курс молодого бійця

Якщо після проходження навчання учасник курсу не захоче підписувати контракт з ВСУ, він потрапляє в систему терробороны.


военные UA, вооруженные силы, АТО

<!–     "  " –>

Кожен громадянин України зобов’язаний пройти двомісячний “курс молодого бійця“. Про це заявив радник глави Міністерства оборони Олександр Данилюк.

За його словами, завдання Міноборони полягає в максимальному залучення громадян України до оборони країни.

“Сьогодні ми говоримо про те, що кожен громадянин зобов’язаний пройти двомісячний “курс молодого бійця”. У тому випадку, якщо він не підписує після цього контракт з ВСУ, не вступає у військово-навчальний центр, де отримує військово-облікову спеціальність, за якою вже далі служить за контрактом, він вже потрапляє в систему терробороны, яка там виконує свою безпосередню функцію оборони конкретної території”, – заявив Данилюк.

Нагадаємо, Міністерство оборони України планує до кінця 2014 р. ввести програму загальновійськової підготовки військовозобов’язаних. За матеріалами: 112.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>