Українців не виявили серед потерпілих від теракту у Стамбулі – МЗС

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що ідентифікація загиблих і поранених унаслідок терористичного акту у Стамбулі в Туреччині завершується, і громадян України серед жертв і потерпілих немає. Консул України підтримує оперативний контакт із поліцією Стамбула, додали в повідомленні Департаменту консульської служби МЗС у фейсбуці.

“;
//parse XFBML, since it is not nativelly operative onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API unsuccessful to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

За повідомленнями зі Стамбула, на цей час з’ясували, що з 39 загиблих унаслідок стрілянини, яку влаштував досі не встановлений і не виявлений нападник у престижному нічному клубі новорічної ночі, іноземцями були 24, багато з них із країн Близького Сходу. Серед жертв, зокрема, громадяни Ізраїлю, Індії, Лівану, Тунісу, Йорданії, а також Бельгії й Росії. Крім того, повідомляють про загибель громадян Канади, Саудівської Аравії, Кувейту, Сирії, Марокко й Лівії. Точного списку громадянств загиблих іще не оприлюднювали. Крім того, за уточненими даними, 65 людей поранені, 4 з них, як повідомляли, перебувають у критичному стані.

Агентство «Асошієйтед прес» повідомило, що на записах із камер спостереження видно, як нападник у чорному одязі і з рюкзаком близько чверті на другу ночі на вході до нічного клубу Reina у районі Ортакей застрелив поліцейського; тоді ж він убив перехожого. Потім усередині клубу він потрапив на відеозапис уже в іншому одязі і шапочці Санта-Клауса; спершу повідомляли, ніби нападник був «у костюмі Санта-Клауса».

За повідомленнями, у клубі, де було від 500 до 700 людей, нападник відкрив вогонь із автоматичної зброї, а потім, скориставшись із хаосу, втік. Агентства наводять слова очевидців, що нападник кричав «Аллаху акбар!» Відповідальності за напад досі ніхто на себе не взяв.

Напад у Стамбулі широко засудили у світі як терористичний акт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>