Українці перемогли на фестивалі снігової скульптури в Швейцарії

Про це повідомляє УНІАН.

За чотири дні команда спорудила з брили снігу містичний плащ з посохом. 

“Темою конкурсу була магія. У глядача повинно виникнути відчуття, що маг щойно пішов, залишивши свої речі, і будь-хто може їх приміряти. Оскільки багато команд на різних конкурсах роблять скульптури у своєму фірмовому стилі, ми тепер жартуємо, що на наступному змаганні зробимо штани, светр або інший фасон плаща”, — розповів Олексій Пода.

У звичайному житті 39-річний Богдан і 35-річний Олексій працюють архітекторами, Олексій Козак займається рекламою, а їх швейцарський друг Джонатан – аспірант-фізик. 

Команда, якій вже чотири роки, взяла участь уже в 7 конкурсах — у США, Китаї, Норвегії та інших країнах. За словами учасників, умови завжди однакові: команда отримує 25-30-тонний куб спресованного снігу розміром 3,5 на 3,5 метра та 4 дні на створення скульптури. 

“У нас, бувало, траплялися камені і навіть пляшки всередині куба. Тому за куб тягнуть жереб. Від удачі залежить ще й розташування на майданчику з освітленням. Сонячне світло має велике значення – без нього скульптура не зчитується, зливається з землею. У Гріндельвальді майданчик був оточений гірськими хребтами на висоті 1000 метрів, і сонце потрапляло на нього лише дві години на день. Зате фігура може простояти кілька місяців”, — додав Пода.

null

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська IT-команда команда dcua посіла перше місце в рейтингу CTFtime серед фахівців, здатних визначити ступінь захисту системи від атак і збудувати її.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>