Упізнаний підозрюваний у вбивстві Нємцова, який підірвався у … – Новини України – Ua

Упізнаний підозрюваний у вбивстві Нємцова, який підірвався у … – Новини України – Ua

Підозрюваний у справі про вбивство російського опозиційного політика Бориса Нємцова, який підірвав себе в Грозному під час затримання, упізнаний як Біслан Шаванов.

З’ясувалося, що раніше чоловік ніколи не розшукувався за скоєння будь-яких злочинів. Про це повідомляє РБК з посиланням на джерело, близьке до МВС Чечні.

Читайте такожКадиров назвав підозрюваного у вбивстві Нємцова справжнім патріотом РосіїЗгідно інформації, самопідрив стався 7 березня у квартирі в будинку по вулиці Льва Яшина в Грозному при спробі затримання. Біслан Шаванов кинув одну гранату в бік оперативників, а іншою підірвав себе. Він загинув на місці. Цю інформацію також підтвердив співрозмовник в Радбезі Інгушетії.

Біслан Шаванов проживав у Грозному і ніколи не значився в списках розшукуваних за вчинення будь-яких злочинів. Орієнтування на нього прийшло з Москви, уточнив співрозмовник. Офіційного підтвердження того, що чоловік є фігурантом кримінальної справи про вбивство Бориса Нємцова, поки не надходило.

Як повідомляв УНІАН, за рішенням Басманного суду Москви всі 5 фігурантів справи про вбивство Бориса Нємцова затримані і поміщені під арешт.

Більше за сюжетом дня

Упізнаний підозрюваний у вбивстві Нємцова, який підірвався у Грозному


Кадиров назвав підозрюваного у вбивстві Нємцова справжнім патріотом Росії


Суд заарештував всіх підозрюваних у справі про вбивство Нємцова


ЗМІ: Обвинувачений Дадаєв визнав причетність до вбивства Нємцова


Названі прізвища всіх підозрюваних у вбивстві Нємцова (фото)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>