Уряд виділив на АТО 9,1 млрд грн

Уряд виділив на АТО 9,1 млрд грн

Кабінет міністрів України виділив 9,1 млрд грн на забезпечення проведення антитерористичної операції в Донбасі.

Про це повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час відвідання столичного заводу компанії Практика, де бронюють техніку для АТО.

“Зараз у зону АТО вирушить кілька автомобілів, частина з яких замовлена Національною гвардією і оплачена з державного бюджету, а також частково народним депутатом України. Уряд виділив 9,1 млрд грн на забезпечення АТО”, – цитує главу уряду Укрінформ.

За словами Яценюка, вже зараз в Національну гвардію поставлено більше 200 машин, 600 одиниць бронетехніки замовлено і буде поставлено до кінця року. Збройним силам України відновлено 11000 одиниць різного роду озброєнь і техніки.

Нагадаємо, раніше заступник міністра фінансів Володимир Матвійчук заявив, що Україна виділила на забезпечення оборони і безпеки в 2014 році 54,3 млрд грн з урахуванням коштів резервного фонду держбюджету. У 2013 році на забезпечення безпеки і оборони було виділено 45, 3 млрд грн.

За даними Мінфіну, до кінця липня Україна витратила на проведення антитерористичної операції в Донбасі 2,3 млрд грн з передбачених резервним фондом держбюджету 8,8 млрд грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>