Уряд хоче зробити платною дорогу Львів-Краковець

Уряд хоче зробити платною дорогу Львів-Краковець

Дорога Львів-Краковець стане пілотним концесійним проектом в Україні.


дорога

<!–    –>

Проект першої в Україні концесійної автомобільної дороги Львів-Краковець буде представлений інвесторам в найближчі тижні, повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський на брифінгу в Києві.

“Без концесійних доріг, без створення системи платних доріг, ми не побудуємо нічого нового в автодорожньому господарстві. Я сподіваюся, що найближчим часом, через два-три тижні, ми винесемо на розгляд інвесторів перший проект концесійної дороги, це буде дорога Львів-Краковець”, – сказав він.

У 2014 роц, проект “Будівництво та експлуатація автомобільної дороги Львів-Краковець протяжністю 84,4 км” став пілотним концесійним проектом в Україні. Ступінь економічної ефективності від його реалізації повинна виявити рівень зацікавленості потенційних інвесторів і доцільності втілення концесійних проектів в Україні.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>