Усик: Готовий битися хоч у Москві, не приплітайте політику

Український суперважкоатлет Олександр Усик готовий провести об’єднавчі поєдинки в будь-якому місті світу.

Чемпіон світу за версією WBO у надважкій вазі українець Олександр Усик заявив, що готовий провести об’єднавчі поєдинки з російськими боксерами Денисом Лебедєвим і Муратом Гассієвим, які володіють поясами WBA і IBF відповідно, в будь-якому місті світу.

“Це були б хороші поєдинки для боксу, для любителів боксу. А тут починають підключати політику, починає сміття литися… Взагалі потрібно забути про політику і дивитися тільки в бік спорту, тому що так, без об’єднавчих боїв, жодного інтересу немає – ми стоїмо на місці і не розвиваємося.

Усик: Мстити Джошуа не збираюся, але боксувати з ним буду

Мені взагалі без різниці, де битися. Я готовий їхати в будь-яке місто будь-якої країни. Готовий їхати в Москву, щоб битися з цими хлопцями. Просто потрібно домовлятися – щоб промоутери між собою розмовляли”, – сказав Олександр Усик в ефірі програми Політика чемпіонів зі Славою Вардою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>