Усик: Москву відвідував не лише для бою з Ґассієвим – UA

31-річний український боксер Олександр Усик, абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі, розповів в інтерв’ю ВВС про те, як часто їздить до Сімферополя, і чий же все-таки Крим. Інтерв’ю було взяте незадовго до поєдинку Усика з британцем Тоні Беллью, який українець виграв нокаутом у 8-му раунді.

– Ваша сім’я в Києві зараз живе? Чи в Сімферополі?

– Так, ми живемо в Києві зараз.

– Часто їздите в Сімферополь?

– Як тільки у мене виходить, я із задоволенням їжджу, бо дуже багато моїх друзів, у мене сестра живе там, племінники мої, племінниці, куми, друзі. Це мій дім. Звичайно, я їжджу туди, як тільки з’являється нагода, час, я відразу ж сідаю в машину і їду до Сімферополя.

– Затримують вас на контрольних пунктах?

– Дуже з повагою ставляться на обох сторонах, навіть сприяють швидкому руху. Я швиденько пересаджуюся в машину, яка мене зустрічає, і їду додому.

– Паспорт російський ви зробили?

– Ні, у мене один паспорт, паспорт громадянина України. Тому що за законодавством ми не маємо права в Україні мати подвійне громадянство. Потрійне можемо, а подвійне – ні (сміється).

– А в Москву ви часто їздите?

-Востаннє був на поєдинку (проти Мурата Ґассієва – прим.). До цього був у товариша на дні народження.

– Вам запропонували звання героя України після перемоги у Москві. Чому ви відмовилися?

– Тому що я не є героєм насправді. Є люди, які зробили набагато більше за мене. Є лікарі, які рятують життя людей. Вчителі, які вчать дітей. Вчені, які роблять відкриття. Багато людей, які заслуговують на зірки, увагу, вдячність. Для свого народу я і так є героєм. Мені не потрібні зірки. Я звичайний хлопець «з району» (посміхається). Приїхав би на район, мені б сказали: «Саню, ну ти чо?» (посміхається).

– Крим – чий?

– Крим – божий, я вже про це говорив. Крим – тих людей, які там живуть, які люблять Крим, які народилися там.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>