Усик не збирається битися з Гассієвим у Росії

Голова промоутерської компанії K2 Promotion Ukraine Олександр Красюк прокоментував можливе проведення фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) між українцем Олександром Усиком і росіянином Муратом Гассієвим у Росії.

Так, Красюк дав зрозуміти, що українська сторона на території суперника боксувати не буде.

“Мені складно коментувати спроби і можливості будь-яких учасників ринку. Однозначно можу стверджувати лише те, що ні Олександр Усик як боксер, ні K2 Promotion як його промоутер, своєї згоди на поєдинок в Росії не давали. Тому перекупити поєдинок, можливо, вони і можуть, але от змусити Усика боксувати там, звичайно ж, ні”, – сказав Красюк в інтерв’ю Sport.ua.

Боксер підтвердив, що не збирається битися з Гассієвим у Росії. Також Усик прокоментував травму ліктя, яку отримав у тренувальному таборі, через що бій відкладений на невизначений термін.

“Швидше за все, я буду готовий битися наприкінці червня або на початку липня. І бій точно не відбудеться в Росії. Звичайно, він може відбутися в Росії, але тоді у фіналі не буде Усика”, – заявив Олександр в інтерв’ю Boxingscene.

Нагадаємо, спершу повідомлялося, що бій Усик – Гассієв відбудеться в Саудівській Аравії. Попередньою датою називали 11 травня.  Пізніше бій перенесли на літо. За право приймати фінал WBSS бореться Федерація боксу Росії.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>