Усик перейде в суперважку вагу після бою з Беллью

Абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик розповів про майбутній бій з британцем Тоні Беллью.

“Я дуже радий повернутися в Англію, у мене багато що пов’язане з цією країною. Мені подобається Англія як батьківщина боксу. Радий повернутися в країну, де я став олімпійським чемпіоном. У нас є деякі плани на Британію.

Я хочу піднятися в суперважку вагу, ми і планували провести поєдинок з Беллью в тому дивізіоні, але він хотів боксувати за всі пояси, скористатися шансом стати абсолютним чемпіоном світу. Тому ми вирішили погодитися і провести бій в крузервейті. Після цього я, безумовно, піднімусь у вазі.

Для мене кожен опонент – це найбільший виклик у кар’єрі. Беллью – не виняток. Я буду працювати дуже важко, прийму цей бій, як останній в житті”, – заявив Усик.

Вечір боксу пройде 10 листопада в Манчестері. На кону будуть стояти пояси Усика за версіями WBC, IBF, WBO і The Ring. Транслювати бій в Англії буде Sky Sports, а в США – стрімінговий сервіс Dazn.

Раніше було представлено промо майбутнього поєдинку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>