Усик пояснив небажання отримувати звання Героя України

Усик пояснив небажання отримувати звання Героя України


Чемпіон світу Олександр Усик заявив, що йому не потрібні держнагороди, в тому числі звання та зірки героя України. Він пояснив, чому.

Новину передає «Преса України».

Вчора, 1 серпня, абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик заявив, що йому не треба звання Героя України, адже він і так є героєм для свого народу. Про це він заявив під час прес-конференції. Зірка боксу також наголосив, що в Україні звання і так роздаються кому попало.

«Не треба абсолютно нічого мені давати бо я нічого у вас не прошу. Я прошу вас просто не заважати мені йти тим шляхом, яким мене веде Всевишній. Не заважайте. Це найкраща підтримка, яку ви можете зробити для мене. Герой. Не потрібні мені ніякі зірки! Для свого народу, для певної кількості людей моєї країни я і так є героєм! Мені не потрібні для цього зірки, мені не потрібні для цього регалії якісь бо це не те. Тому, що коли ти йдеш і люди кажуть: ми за тебе молимося, переживаємо, стоїмо на колінах і до 3-х годин скільки бій тривав, ми мовчали, переживали і дивилися телевізор – ось це визнання, а не зірки, які ви там роздаєте кому попало», – заявив боксер.

Нагадаємо, 31-річний українець є абсолютним чемпіоном світу WBO, WBC, WBA, IBF, пояса журналу The Ring та Кубку Мухаммеда Алі. Як повідомлялось раніше, комік Володимир Зеленський передав Олександру Усику незвичне привітання. Так, він нагадав боксеру, хто такі герої, а хто такі патріоти.

Читайте також:

‘); if(“undefined”===typeof loaded_blocks_directadvert){loaded_blocks_directadvert=[]; duty n(){var e=loaded_blocks_directadvert.shift(); var t=e.adp_id; var r=e.div; var i=document.createElement(“script”); i.type=”text/javascript”; i.async=true; i.charset=”windows-1251″; i.src=”//code.directadvert.ru/show.cgi?async=1adp=”+t+”div=”+r+”t=”+Math.random(); var s=document.getElementsByTagName(“head”)[0]||document.getElementsByTagName(“body”)[0]; s.appendChild(i); var o=setInterval(function(){if(document.getElementById(r).innerHTMLloaded_blocks_directadvert.length){n(); clearInterval(o)}},50)} setTimeout(n)}loaded_blocks_directadvert.push({adp_id:e,div:t})})(244592)

  • Гордість України Світоліна отримала орден «За заслуги»
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>