Учасники АТО можуть безкоштовно відвідувати матчі «Карпат» на «Арені Львів» (оновлено)

«Учасники АТО зможуть безкоштовно відвідувати домашні поєдинки львівських «Карпат» на стадіоні «Арена Львів». Для цього їм необхідно показати лише посвідчення встановленого зразка», – повідомив директор стадіону «Арена Львів» Денис Ринський, який також зазначив: «Ми будемо дотримуватися позиції львівських «Карпат» щодо учасників АТО, які безкоштовно проходили на стадіон «Україна». Я вважаю, що це правильна і корисна ініціатива клубу».

За словами Дениса Ринського, за три години до початку матчу, біля кас «Арени Львів» стоятимуть члени організації учасників бойових дій та ветеранів АТО. Вони займатимуться організацією видачі квитків для бійців.

Для того, щоб отримати такі квитки, необхідно буде пред’явити посвідчення встановленого зразка. Стюарди та охорона скеровуватимуть бійців АТО до кас, де вони зможуть отримати квитки та пройти на трибуни.

Про це розровіли в четвер у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації. Натомість у прес-службі міськради повідомили сьогодні, 10 березня, «Щоденному Львову»:

«Перший матч «зелено-білі» зіграють на «Арені Львів» уже цієї п’ятниці, 11 березня, об 20.00 проти столичного «Динамо». Директор стадіону «Арена Львів» Денис Ринський розповів як саме українські вояки зможуть потрапити на трибуни. 

«Ми будемо дотримуватися позиції львівських «Карпат» щодо учасників АТО. Я вважаю, що це правильна і корисна ініціатива клубу. Отже, за три години до початку матчу, біля кас «Арени Львів» стоятимуть члени організації учасників бойових дій та ветеранів АТО.  

Вони займатимуться організацією видачі квитків для бійців. Для того, щоб отримати такі квитки, необхідно буде пред’явити посвідчення встановленого зразка.

Ми також проінформуємо стюардів та охорону, щоб вони скеровували бійців АТО до кас, де вони зможуть отримати квитки та пройти на трибуни. Які саме сектори зможуть зайняти наші воїни? Я гадаю, що було б логічно розмістити їх біля фанатів «Карпат», аби підтримка була максимально яскрава та насичена».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>