Учасники блокади Криму згортають свої блокпости


Правий сектор на блокаді криму

Сьогодні, 31 грудня, координатор блокади Криму Ленур Іслямов повідомив, що активісти прибирають всі свої блокпости.

Про це він заявив в ефірі “112 Україна“.

Всього на межі окупованого півострову було шість блокпостів.

“Ми знімаємо всі пости, які у нас є. У нас їх рівно шість, Північний, Південний – їх рівно по два пости на кожній дорозі, ми їх знімаємо. Вони залишаються у наглядовій формі, нікого не зупиняють”, – повідомив Іслямов.

Він пояснив, що до таких заходів було вирішено вдатися після затвердження Кабміном рішення щодо Кабміном заборони на постачання товарів та послуг в Крим.

Учасників кримської блокади передислокують.

“Всі активісти, які є, передислокуються. Всі, які залишаться у формуванні, захочуть служити у бойовому підрозділі, в якому буде отримано потім номер військової частини. Буде це Нацгвардія або ЗСУ, скажемо пізніше. Всі інші – в цивільному формуванні, в об’єднанні, яке ми зараз реєструємо в пунктах, будуть перебувати на КПВВ разом з прикордонниками”, – додав координатор блокади.  

Нагадаємо, активісти почали блокувати анексований Росією Крим 20 вересня цього року, перекривши всі шляхи з материкової України для вантажівок із товарами. У жовтні невідомі почали виводити з ладу електроопори, якими світло подавалося на півострів. У ніч на 22 листопада пошкодили всі чотири наявні електролінії, Крим повністю залишився без світла. Така ситуація тривала два тижні. Після того активісти дозволили відремонтувати та пустили струм однією лінією, а через тиждень – ще однією. Проте в Криму й досі відчувають брак електроенергії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>