Учасниця "Голосу країни" Олена Луценко про свого коханого: У …

20-річна дівчина з народним голосом та учасниця “Голосу країни-8″ Олена Луценко з Білої Церкви народилася у співочій сім’ї, в якій досі збереглася давня українська традиція виконувати народні пісні з родичами за обіднім столом.

Сайт ТСН.ua поспілкувався з Оленою, яка розповіла, чим дивуватиме у прямому ефірі проекту та поділилася секретом міцних стосунків з коханим.

– Чим будете дивувати глядачів під час першого прямого ефіру?

– Ви знаєте, після “сліпих прослуховувань” у соціальних мережах мене часто запитували, коли я знову виконаю українську пісню. У мене вже є ідея, яку пісню можна заспівати у першому прямому ефірі. Я дуже рада, адже пісні рідною мовою – це мелодія моєї душі.

– Ви пам’ятаєте свій перший виступ?

– Так, це було у садочку, мені було років п’ять. Я дуже хотіла співати і постійно у вчительки запитувала: “Коли ви мене можете взяти вже до себе, щоб навчити співати?”, а вона відповідала: “У червні”. Після цього у мене виникло нове запитання: “А коли вже червень?”. Вже у 6 років я вперше поїхала на місцевий конкурс і виборола 1-ше місце. Пам’ятаю, вчителька мені сказала: “Ти молодець, але не задирай носа”.

Олена Луценко Голос країни_1

прес-служба каналу “1+1″

– В інтерв’ю ви розповідали про тяжкі часи, коли батьки віддавали останні гроші на заняття вокалом. Це дійсно так? 

– Брат навчався у вищому навчальному закладі, а я – у школі. Була скрута у сім’ї, дійсно не вистачало навіть на хліб. Мама їздила важко працювати до Києва, робила ремонти, щоб зекономити, – спала на мішках. Зараз їй 45 років, а вона вже заробила собі грижі, погано ходить. Тато декілька років носив одні кросівки. Ми зараз жартуємо, що це були кросівки “не холодно, не спекотно”, адже влітку він казав, що йому в них не спекотно, а взимку – не холодно. Батьки все робили для того, щоб ми з братом досягли успіху. Саме тому перемога у “Голосі країни” для мене така важлива.

– Які настанови дає вам ваш тренер Сергій Бабкін?

– Він вчить, що головне – бути справжнім на сцені. Коли ти співаєш душею, відчуваєш та розповідаєш свою історію, глядач тобі вірить, а не просто слухає голі ноти. Я не схибила із вибором тренера. Мені серце підказало, і воно не прогадало.

– Сергій Бабкін знайомий з вашою родиною?

– З мамою і татом. Ще на “сліпих прослуховуваннях” ми всі познайомилися.

– Тоді ви сміливо можете запрошувати тренера на свої сімейні застілля.

– Ми тільки за. Я думаю, коли він буде у Білій Церкві на квартирнику, я обов’язково його запрошу. Зберемо 4 наших покоління і рід Бабкіних за одним столом. Чекайте на відео.

– Олено, а у вас є друга половинка?

– Так, звати мого коханого Саша. Ми зустрічаємося п’ять років з 15. Познайомилися випадково – в одному із кафе зі спільними знайомими, і так зав’язалася наша історія кохання з першого погляду.

Олена Луценко Голос країни_4

прес-служба каналу “1+1″

– Поділіться романтичною історією ваших стосунків.

– Деякий час у нас були стосунки на відстані – я вчилась за 500 кілометрів від дому у Дніпрі. Було складно, але ми витримали це випробування, Саша мене дочекався. Найголовніше – довіряти одне одному. Якщо йдеться про справжнє кохання, все інше відходить на другий план. У цей період я написала багато пісень, адже дуже сумувала за коханим. Мені пишуться пісні тільки тоді, або коли добре, або навпаки, коли дуже погано.

Дивіться перший прямий ефір “Голосу країни-8″ цієї неділі, 15 квітня, о 21:00 на телеканалі “1+1″.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>