У Британії зафіксували найстрімкіше падіння економіки протягом останніх 40 років


Економіка Великої Британії зазнає найсильнішої кризи через коронавірусний карантин. За перший квартал цього року в країні зафіксували найбільше падіння економіки з 1979 року, повідомляє BBC.

“Показники британської економіки з січня по березень цього року скоротилися на більше (ніж очікувалося раніше) 2,2%. Це найзагальніше падіння економіки Сполученого Королівства з 1979 року”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що, за даними експертів з Управління національної статистики, найбільшого удару британська економіка зазнала в березні 2020 року через пандемію Covid-19 і карантинні обмеження. Це падіння торкнулося практично всіх сфер британського господарства.
Обсяг виробництва впав на 1,5% протягом трьох місяців, що було спричинено скороченням виробництва, позаяк заводи тимчасово закрилися, а обсяги будівництва скоротилися на 1,7%.

Нагадаємо, раніше Світовий банк представив новий прогноз розвитку світової економіки в умовах наслідків пандемії коронавірусу. Цьогоріч експерти очікують її істотного зниження – на 5,2%. Цей спад стане найглибшим з часів Другої світової війни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>