У Володимира Кличка з'явилася нова фаворитка і вона займається боксом

У Володимира Кличка з'явилася нова фаворитка і вона займається боксом

Цього літа стало відомо про розставання Володимира Кличка і Хейден Панеттьєрі. І якщо у акторки відразу з’явився бойфренд, то серце її екс-коханого було вільно до цих пір.

У серпні Хейден Панеттьєрі і Володимир Кличко офіційно заявили про розрив через 9 років відносин, а незадовго до цього актрису застукали на побаченні з іншим чоловіком. Тепер же зміни в особистому житті настали у боксера, інформує Ukr.Media.

Так, Володимир Кличко, схоже, оговтався від розлуки і знову закохався. За даними ЗМІ, його новою обраницею стала чемпіонка світу з боксу Сесілія Брекхус.

Днями пару застали разом на Конгресі всесвітньої боксерської ради. За словами очевидців, вони не відходили один від одного і постійно фліртували.

А ми нагадаємо, що Володимир Кличко і Хейден Панеттьєрі стали зустрічатися в 2009 році. Закохані неодноразово розлучалися, а потім в 2013 році оголосили про заручини. І хоча справа до весілля не дійшло, знаменитості жили разом. Однак влітку 2018 року вони розлучилися, зберігши дружні стосунки заради спільної дочки Кайі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>