У відділі промоції міста шукають волонтерів на липневу «Ніч у …

romanphotographer.blogspot.com

10-12 липня у Львові відбудеться традиційний фестиваль «Ніч у Львові». Цього року захід відбувається під гаслом «Ніч духовності у Львові».

Як повідомили у відділі промоції міста, зараз оголошено набір волонтерів на фестиваль.

«Шукаємо креативних, відповідальних та класних людей для волонтерства під час фестивалю. Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму: http://goo.gl/forms/dqH0cIwySp.», – повідомили у відділі промоції міста.

«Родзинкою культурної програми липня традиційно стає «Ніч у Львові» — більше сотні нічних заходів впродовж вікенду. У ці дні музеї, храми, галереї, театри залишаються відчиненими до ночі та наповнюються цікавим культурним життям. Цьогорічна «Ніч у Львові» відбудеться під гаслом духовності. Також кожен з трьох днів матиме свою тематику: театр, музика, кіно. Багато місць будуть відкриті вперше для загалу», — зазначають організатори фестивалю

Довідка. «Ніч у Львові» — це фестиваль, що відбувається двічі на рік, у липні та листопаді, починаючи з 2011 року. Фестиваль об’єднує різні культурні середовища міста, щоб створити унікальний культурно-туристичний продукт. Щороку фестиваль відвідують тисячі львів’ян і гостей міста. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>