У Вінниці на добу пропаде вода в кранах

У Вінниці на добу пропаде вода в кранах
  • У Вінниці на добу пропаде вода в кранах

24 червня ввечері КП «Вінницяоблводоканал» розпочне планові роботи з ремонту мереж водопостачання та насосних станцій. В зв’язку з цим, протягом доби буде відключено водопостачання у багатьох мікрорайонах міста. Тому вінничанам варто запастись на цей час мінімальним об’ємом води, попереджає сайт мерії міста.

З 23:00 24 червня буде припинено подачу води у Центральній частині міста на вулицях: Пирогова, Соборна, Червоних партизанів, Хмельницьке шосе, Лесі Українки, а також у мікрорайонах «Поділля», «Вишенька», «Слов’янка», «Корея», «Сабарів», Свердловський масив. Також води не буде в селах Стрижавка, Зарванці, Пирогово, Агрономічне.

Водопостачання поновлять через добу – о 22 годині 25 червня. КП «Вінняоблводоконал» просить вибачення за тимчасові незручності та радить вінничанам завчасно запастись водою для господарчих потреб.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>