У Голлівуді вручили одну з найпрестижніших кінонагород

Сьогодні вночі відбулася церемонія вручення премії Critics ‘Choice Awards.

У Лос-Анджелесі вручили одну з найпрестижніших премій в галузі кінематографу Critics` Choice Awards, яка створена і вручається Асоціацією телевізійних журналістів. Нагорода, яка є “підготовкою” до Оскара, зібрала на своїй червоній доріжці найяскравіших зірок Голлівуду. Найбільше статуеток Critics` Choice Awards отримав фільм “Бердмен”.

Золотий глобус 2015: названі найкращі фільми і актори

Найкращим фільмом 2014 року за версією телекритиків стала драма “Отроцтво”, а її творець Річард Лінклейтер здобув перемогу категорії найкращої режисури.


   Кадр з фільму “Отроцтво”
Фільм “Отроцтво” став найкращим за версією Асоціації тележурналістів

Найкращим актором і найкращим комедійним актором став головний герой картини “Бердмен” Майкл Кітон. Кіноробота Алехандро Гонсалеса Іньярріту також перемогла в номінації “Найкращий акторський ансамбль”.


   Кадр з фільму “Бердмен”
Майкл Кітон отримав звання найкращого актора за версією Critics Choice Awards
 

Найкращою актрисою року названа Джуліанна Мур, яка зіграла головну роль у фільмі “Все ще Еліс”.

   Кадр з фільму “Все ще Еліс”
Джулліана Мур отримала нагороду Critics Choice Awards в номінації “Найкраща актриса”
 

У категорії “Найкращий актор бойовика” першість здобув Бредлі Купер (“Американський снайпер”), а в аналогічній жіночій номінації – Емілі Блант (“Грань майбутнього”).

   Кадр з фільму “Американський снайпер”
Бредлі Купер отримав нагороду Critics Choice Awards в номінації “Найкращий актор бойовика”
 

Нагороду кінокритиків в жанрі фантастичного фільму отримав “Інтерстеллар”, а найкращого анімаційного – “Лего. Фільм”. У номінації “Найкращі спецефекти” звання найкращого отримала картина “Світанок планети мавп”.


   Кадр з фільму “Інтерстеллар”
Фільм “Інтерстеллар” отримав звання найкращого фантастичного фільму
 

Стрічка “Левіафан” Андрія Звягінцева, яка боролася за звання найкращого фільму іноземною мовою, не отримала визнання американських кінокритиків. Переможцем в цій категорії стала трагікомедія “Форс-мажор” франко-шведського виробництва.

Нагадаємо, що Critics` Choice Awards вручається щорічно з 1996 року. Церемонія проводиться у січні, тому є “підготовкою” до церемонії вручення Оскара, проведеної в лютому.

Названо номінантів на Оскар

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>