У Гриценка відреагували на позов Ірини Луценко через образу сина

Кандидат у президенти України Анатолій Гриценко ще не отримав позов від Ірини Луценко, але впевнений у своїй перемозі.

Про це повідомляє його прес-служба.

Як йдеться в повідомленні, сім’я Луценків “втратила будь-яке відчуття міри та совісті”, бо “втягувати власного сина у війну з опонентами на догоду своєму кумові Порошенку – це верх цинізму”.

У Гриценка зазначили, що вітають крок кожного чоловіка піти на війну та виконати свій громадянський обов‘язок. “Але чи гоже мамі справжнього воїна, який вирішив захищати свою землю за покликом душі і серця, кричати про це на кожній велелюдній площі? Ба більше – судитися, щоби довести що він не жирафа?”, – додають там.

У прес-службі політика повідомили, що наразі проти Анатолія Гриценка немає жодного провадження і не отримано жодного офіційного позову, але у разі їх появи – обіцяють прийти до суду, більше того, там переконані у своїй перемозі.

Нагадаємо, кандидат у президенти України, колишній міністр оборони Анатолій Гриценко в інтерв’ю журналістові Дмитру Гордону, відповідаючи на питання, чому він не взяв участь в АТО у 2014 році, розповів, що його військова спеціальність на той час була не затребувана. При цьому Гриценко заявив, що не ховав свого сина від військової служби, “як Порошенко, Луценко, Турчинов та Пашинський”.

Очільник Генеральної прокуратури України Юрій Луценко зажадав від Анатолія Гриценка вибачень за образу на адресу його сина, давши політику для цього 24 години. Після цього Гриценко перепросив у сина Луценка, проте генпрокурора звинуватив у патологічній брехні. Політик запевнив, що давно не поважає очільника ГПУ і не чекає від нього вибачень.

Згодом Ірина Луценко подала до суду позов проти Гриценка на 2,5 млн грн.


ВідеоДружина Луценка погрожує судовим позовом Гриценку за образу сина

Генпрокурор Юрій Луценко разом з дружиною через соцмережі вимагають від кандидата в президенти Анатолія Гриценка вибачень та спростування слів, що їхній син не воював на фронті. Про це Гриценко заявив під час одного з телеінтерв’ю. 

Дружина Луценка погрожує судовим позовом Гриценку за образу сина

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>